Hakkımızda

Kim olduğumuz ve ne yaptığımız hakkında daha fazla bilgi edinin

Şirketimiz ve Yaptıklarımız Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

Global bir müşteri tabanına çeşitli hosting çözümleri sunmaktayız ve kalite ve güvenilirlik konusunda bir öne sahibiz

Hakkımızda

Misyonumuz

Müşterilerimize, etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetlerimizi en kalite biçimde sunmak. Müşterilerimize kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmeti sunmak ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak.

Vizyonumuz

Hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye'de internet servisleri denilince akla gelen ilk isim olmaktır.

Firmamız Hakkında

Firmamız, Bireysel ve Kurumsal Internet Hizmetleri sunabilmek amacıyla 2019 yılında Malatya'da kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

2004 yılından bu yana firmamız ağırlıklı olarak kurumsal hosting pazarında faaliyet göstermekle birlikte, 2006 yılı itibari ile bireysel pazarda da ağırlığını hissettirmek üzere yeni yatırımlar yapmaktadır. Bu amaçla Mayıs 2006 ile beraber yeni bir kurumsal kimlik ve yeni servislerle hizmetlerine devam etmektedir. Firmamızın amacı hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye'de internet servisleri denilince akla gelen ilk isim olmaktır.

Sağladığımız hizmetler arasında Domain Tescil işlemleri, Hosting (Barındırma) , Sanal Sunucu Servisleri (VPS), ve Online Ticaret Projeleri bulunmaktadır.

Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır.

Mediawbh.com.tr olarak kaliteden taviz vermeden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Bize güvenebilirsiniz.

Our primary data center located in Manchester, UK.

Ödüllü Felsefemizin işletmeniz için ne anlama geldiğini öğrenin

Bir pazar lideri hosting sağlayıcısı olarak başarımızın müşterilerimizin başarısı üzerine inşa edilmesi bizim için önemlidir

Teknoloji

Güvenlik

Destek

Tavsiye

Copyright © 2020 - Mediawbh.com.tr - Tüm Hakkı Saklıdır.